Меблі до спальної кімнати: модні тенденції та поради щодо вибору

Спальня – особисте приміщення будинку. Якщо у ванну ще можна запустити сторонніх, то спальня – свята святих господарів будинку, особистий безпечний куточок. Те, наскільки у ньому буде комфортно, залежить від ситуації. Більшості простіше замовити спальню на https://lux-mebli.net/ua/g2249818-spalnya : дизайнерська робота складна, а так одразу зрозуміло, як виглядатиме кімната. Але навіть дизайнери не роблять без оглядки: у дизайні інтер’єру є свої модні тенденції.

Мода

Сучасна спальня має бути затишним розслаблюючим місцем. Цій ідеї підпорядковане все. Форми цінуються прості, без особливого оздоблення, кольори однотонні, без принтів. Ніщо не повинно відволікати від розслаблення та гарного відпочинку.

Мінімалізм не минає, і перевантажена меблями модна спальня бути не може. Меблів небагато, вони прості і функціональні. Системи зберігання краще зробити вбудованими. Ліжко можна доповнити банкеткою або пуфом: у тренді низькі невеликі предмети меблів, що залишають достатньо повітря.

У плані кольору все стандартно: світла спальня все ще модна. Найбільш трендові кольори – білий, сірий та бежевий. Можна розбавити їх коричневим, контрастним чорним, спокійними відтінками синього та зеленого. А ось помаранчевий, жовтий та червоний краще виключити: вони збуджують нервову систему та заважають відпочивати.

Поєднувати різні фактури нарешті можна. Чим більше фактур, тим краще. Найсучасніший вибір – дерево, особливо світле і практично не оброблене.

Освітлення м’яке, приглушене, але багаторівневе. Варто передбачити різні сценарії освітлення.

Поради

Додати трохи еко-тематики: дизайнерську дерев’яну люстру, крісло з ротанга. Як кімната виглядатиме ще сучасніше.

Облаштовуючи спальню, приділіть кілька хвилин звукоізоляції. Шумоізолюйте стіни, підлогу, стелю, щоб відпочинок був максимально комфортним, виберіть звукоізоляційні двері. Гарний вибір – м’які настінні панелі в якості обробки: вони чудово виглядають і добре поглинають звук.

Сучасна спальня дуже нейтральна. Щоб вона не здавалася порожньою та неживою, додайте акценти: затишні зелені подушки, коричневий плед на кріслі. Хороший і модний акцент — живі рослини. Тут важливо бути обережними і вибирати види, що не поглинають кисень вночі, інакше в кімнаті важко дихати. Другий тонкий момент – кількість: не змушуйте все горщиками, обмежтеся парою-трійкою рослин.

Але головне – пам’ятайте, це ваша спальня. Вона має бути затишною та комфортною саме для вас. Наймодніший дизайн не має сенсу, якщо власник спальні почувається незатишно.