Що таке безкислотний праймер та його застосування в косметології

Праймер, у складі якого немає кислот, є затребуваним у сфері нейл-арту продуктом. Він покращить зчеплення між натуральним нігтиком та штучним покриттям. Якісний безкислотний праймер забезпечить довготривалий результат. У складі коштів немає агресивних кислот, які б негативно вплинути на стан ваших нігтиків.

Застосування безкислотного праймера

Таким засобом можна використовувати рішення різних завдань. Серед найважливіших моментів:

  1. Підготовка натурального нігтя. Можна добре підготувати пластину до нанесення штучного покриття. Праймер знежирить її, видалить вологу з поверхні, тому надалі не виникне проблем.
  2. Поліпшення адгезії. У безкислотних праймерах є спеціальні компоненти. Вони покращать зчеплення між натуральним нігтем та штучним матеріалом. Надалі виключені відшарування, тому відвідувати салон краси занадто часто не доведеться.
  3. Підвищення довговічності. Манікюр прослужить максимально довго. Це важливо для економії грошей і часу, тому що відвідувати салон краси доведеться не частіше ніж один раз на місяць.
  4. Захист нігтів. Безкислотні праймери дуже дбайливо впливають на натуральні нігті. Їх ушкодження та роздратування повністю виключені. Нігтики не страждатимуть від хімічних речовин, тому надовго залишаться здоровими.
  5. Створення основи для дизайну. За допомогою такого праймера можна правильно підготувати нігті до манікюру. Основа вийде ідеальною, тому покриття вийде рівним та гладким. На ньому легко створити різноманітні декорації.

З усіма цими завданнями подолає сучасний безкислотний праймер. Цей засіб виправдає ваші очікування, тому інвестиції в його покупку будуть вигідними.

У чому переваги безкислотного праймера?

Сильних сторін такого засобу справді чимало. Серед найважливіших моментів:

  • просте використання: праймер легко нанести на нігті, він швидко висохне;
  • універсальність: працювати можна з жирними, сухими, тонкими і шаруватими нігтиками;
  • безпека: у складі таких праймерів немає агресивних кислот, тому вони безпечні для шкіри рук та нігтів;
  • економічність: манікюр збережеться надовго, так що витрачати гроші на його часте оновлення не доведеться;
  • професійні результати: кошти зроблять манікюр довговічним і якісним, тому очікування найвибагливішої клієнтки будуть задоволені.

Вибирайте ті безкислотні праймери, які запропоновані популярними та надійними брендами. Такі засоби якісні, тож вам вдасться досягти ефективних результатів праці!