Шуруповерти: основні види, характеристики та поради щодо вибору

Шуруповерт – це електричний інструмент, за допомогою якого можна затягнути або відкрутити різні елементи. Без таких помічників не обійдуться і професіонали, і домашні майстри. Можете купити шуруповерт на www.vodospad.net.ua , щоб отримати якісне обладнання. Розглянемо його особливості докладніше, адже треба ухвалити правильне рішення.

Які види шуруповертів існують?

У продажу можна знайти багато моделей таких електроінструментів. Серед характеристик основних варіантів:

  1. Акумуляторні шуруповерти. Вони портативні, оскільки дротів немає. Ви можете працювати в будь-якому місці. Вибираючи такий інструмент, звертайте увагу на ємність його акумулятора та час заряджання.
  2. Мережеві шуруповерти. Обладнання відрізняється постійною потужністю, тому може довго працювати. Провід має бути досить довгим для зручності вашої роботи. Також варто звернути увагу на рівень потужності інструменту та швидкість обертання.
  3. Ударні шуруповерти. З їх допомогою ви впораєтеся з складнішими матеріалами. Крутний момент у цих інструментів збільшений. Це відмінний варіант для роботи з цеглою або бетоном.
  4. Кутові шуруповерти. Вони необхідні для того, щоб добиратися до важкодоступних місць або кутів. Переконайтеся, що шуруповерт має достатню кількість насадок та зручну для захоплення рукоятку.
  5. Професійні шуруповерти. Інструменти мають високий рівень потужності і тривалий термін служби. У них збільшений момент, що крутить, тому ви легко впораєтеся з найскладнішими завданнями.

Вам варто орієнтуватися на цілі та потреби, щоб підібрати відповідний шуруповерт. Це саме той інструмент, який дозволить полегшити та прискорити виконання завдань.

Як підібрати відповідний шуруповерт?

Щоб інвестиції у придбання обладнання були вигідними, варто приділити увагу процесу його вибору. Серед найважливіших критеріїв:

  1. Потужність. Дуже важливий параметр, який визначає здатність інструменту впоратися з різними матеріалами. Орієнтуйтеся на конкретні завдання, щоб не помилитись.
  2. Обертаючий момент. Він свідчить про ту силу, з якою шуруповерт може обертати гвинти. Чим вище момент, що крутить, тим простіше буде працювати зі складними матеріалами.
  3. Швидкість обертання. Від цього параметра залежить точність та акуратність роботи. Краще купувати інструменти, у яких швидкість обертання можна регулювати на вирішення різних завдань.
  4. Вага та розмір. З обладнанням має бути зручно працювати. Не варто купувати надто громіздкий і важкий шуруповерт.

Також варто звернути увагу на додаткові функції інструменту. Якщо всі параметри враховані, ваші інвестиції будуть дійсно вигідними!