Комплекти ip камер відеоспостереження: переваги та встановка

Охорона об’єкта вимагає використання різних способів захисту. Одним із зручних, сучасних варіантів є організація відеоспостереження. Ця технологія дозволяє створити якісний бар’єр на шляху зловмисників у час доби. Пропонується придбати та встановити комплекти ip камер відеоспостереження.

Переваги

Використовуючи відеокамери в комплекті, можна створити повноцінну систему, коли охоплюється вся територія або найбільш небезпечні для проникнення ділянки. Такі комплекси дають можливість фіксувати всі події на площі або периметрі, що охороняється, щоб своєчасно виявляти спроби порушення, незаконних дій.

IP-камери працюють через інтернет, надсилаючи сигнал бездротовим способом. Також їх можна підключати проводами за допомогою крученої пари. При цьому всі дані передаються в режимі реального часу, вони можуть поширюватись на великому видаленні. Це дозволяє створювати пости охорони у захищених місцях. Також камери подібного типу дають можливість власнику об’єкта або території приймати сигнал на мобільні пристрої або стаціонарні комп’ютери в будь-якій точці світу.

Системи можуть вести спостереження за будь-якої погоди, у темряві, реагувати на рухи великих об’єктів. Пристрої можуть встановлюватися всередині або зовні приміщень, забезпечуватись антивандальним захистом.

Встановлення

Перед початком робіт необхідно визначитися із комплектністю камер. Їхня кількість та характеристики повинні дозволяти охопити максимально можливу площу. Якщо йдеться про приміщення, то спостереженню піддаються входи та виходи, інші ділянки, якими можуть проникнути зловмисники.

Процес відбувається у кілька етапів:

  1. Складається план об’єкта, що охороняється, визначаються точки монтажу камер.
  2. Вибираються тільки міцні, капітальні конструкції для встановлення приладів, що мають значні можливості.
  3. Визначається кут охоплення або можливість повороту камери контролювати конкретну ділянку.
  4. Монтуються наглядові пристрої.
  5. На сервері встановлюється програмне забезпечення, туди вносяться координати та інші дані всіх відеокамер.
  6. Проводиться налагодження ПЗ та визначається взаємодія всіх компонентів системи.

Далі проводяться випробування комплекту всіх режимах роботи, визначається якість взаємодії, чіткість і швидкість передачі.