Прикладна кінезіологія: поняття та особливості, переваги лікування

Прикладна кінезіологія – це інноваційний напрямок в медицині та фізичній реабілітації. В ньому поєднані знання з анатомії, фізіології, кінезіології та інших наук для діагностики і корекції рухових порушень. Досвідчений кінезіолог у Києві допоможе впоратися з різноманітними проблемами. Роздивимося головні особливості такого напрямку більш детально.

Основні принципи кінезіології

Є декілька важливих принципів цього лікування. Серед них:

  1. М’язове тестування. Головний метод діагностики в прикладній кінезіології – це м’язове тестування. Завдяки такому підходу можна виявити дисбаланс в нервах та м’язах, визначити, які функції організму потребують покращення.
  2. Корекція рухових порушень. Прикладна кінезіологія використовує на практиці різноманітні методи корекції. Це масаж, вправи для покращення координації та стабільності, розтяжка м’язів та багато іншого. Спеціаліст підбере для вас метод індивідуально.
  3. Індивідуальний підхід. Кожна людина являється унікальною особистістю. Саме тому фахівець буде враховувати ваші потреби та проблеми, обираючи методику дослідження та корекції.
  4. Взаємозв’язок м’язово-скелетної системи з органами. Прикладна кінезіологія приймає до уваги і той факт, що конкретний стан м’язово-скелетної системи часто впливає на роботу внутрішніх органів. Це ж правило діє в оборотному напрямку, про що варто пам’ятати.

Головна мета прикладної кінезіології являє собою виявлення причин рухових порушень. Спеціаліст покращить ваш функціональний стан та позбавить від різноманітних проблем зі здоров’ям.

В чому складаються особливості прикладної кінезіології?

Цей напрямок характеризується деякими важливими особливостями. Серед них:

  1. Інтегративний підхід. У прикладній кінезіології поєднані елементи неврології, функціональної анатомії та фізичної терапії. Завдяки цьому аналіз рухових порушень буде комплексним.
  2. Дослідження реакцій організму. На практиці застосовуються спеціальні тести. Вони дозволять дослідити реакції м’язово-скелетної системи на подразники різних типів.
  3. Використання коригуючих методів. Якщо буде виявлений дисбаланс, спеціаліст застосує коригуючі методики для вирішення конкретної проблеми.
  4. Поступове покращення стану. Стан людини буде покращуватися поступово. Але результати дійсно відчутні та ефективні.
  5. Широкий спектр застосування. Прикладна кінезіологія корисна для людей будь-якого віку. Проблеми з руховою системою при цьому можуть широко варіюватися.

Можете витаміни купити після рекомендації фахівця. Він підбере для вас найбільш гарний варіант для конкретних потреб!